از طریق تلفن، پیامک و ایمیل نشریه   اخبار، سوژه‌ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

محمود از تهران: متاسفانه برخی واحدهای دانشگاه آزاد نه تنها روابط عمومی و اطلاع‌رسانی درستی ندارند، بلکه حتی یک سایت برای آگاهی مراجعین از آدرس و شماره تماسشان هم درست نکرده‌اند. امیدوارم به‌عنوان روزنامه دانشگاه آزاد به این مساله هم رسیدگی کنید و این نقد را منتقل کنید که چرا من وقتی می‌خواستم برای کاری به یکی از واحدهای دانشگاه آزاد در استان گیلان مراجعه کنم، هیچ شماره و آدرسی از آن پیدا نکردم و مجبور شدم حضوری به آن شهر بروم و با کلی پرس‌و‌جو دانشگاه را پیدا کنم. دست‌آخر هم به من گفتند که فرصت پیگیری برای موضوع مدنظر من گذشته و این موضوع قبلا از طریق روابط عمومی اعلام شده است. در صورتی‌که این واحد اصلا مسوول روابط عمومی نداشت!

راضیه صادقی از فومن: از مسوولین شهرداری فومن می‌خواهم که به وضعیت آسفالت مسیر خروجی شهر به ماسوله، از میدان ولایت‌فقیه (شکاربانان) تا گاراژ ماسوله رسیدگی و توجه کنند. چند سال است که آسفالت این خیابان، چاله‌ها و دست‌اندازهای بد و آزاردهنده‌ای دارد که هم برای اهالی محل و هم برای مسافران زیادی که به شهر می‌آیند ایجاد مشکلات جدی می‌کند.

احد حجامی از رشت: لطفا به آخرین وضعیت باشگاه‌های فوتبال گیلان به‌ویژه رشت هم بپردازید. الان شایعات زیادی درباره آینده داماش و سپیدرود وجود دارد اما هیچ جواب قطعی و درستی هم داده نمی‌شود.