از طریق تلفن، پیامک و ایمیل نشریه اخبار، سوژه‌ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سید حسام از آستارا: در شهرهایی مثل بندرآستارا که از مرکز استان فاصله دارد، گاهی روزنامه های سراسری را باید حوالی غروب تهیه کرد! نمیدانم مشکل از کجاست، از خود روزنامه، از توزیع کننده‌ها یا از دکه داران، اما هرچه هست معمولا روزنامه و حتی هفته نامه ها دیر به ما می‌رسند، حالا یا چند ساعت دیر یا یک روز با تاخیر. یکی دوبار که خواستم نشریه شما را هم تهیه کنم همین مشکل را داشتم اما فکر کنم روزنامه های دولتی مثل ایران،همشهری و کیهان کمتر این مشکل را دارند، چون همیشه اول وقت جلو دکه ها هستند. امیدوارم این مشکل برای مردم شهر ما هم حل شود.
رحمان برزگر: مسوول دفترهای بعضی از مدیران استان گویا برای خود جایگاه و مرتبه‌ای بالاتر از مدیر مربوطه‌شان قائل هستند. بعضی اوقات گرفتن موافقت و دستور برای یک پرونده بسیار آسان‌تر از برقراری یک تماس یا ارسال یک فکس برای اجرای دستور مدیرکل، توسط مدیر دفتر اوست.
راه ندادن یا معطل نگاه داشتن ارباب‌رجوع و جواب سربالا دادن به او هم که انگار جزیی از وظایف روزانه آنهاست. امیدوارم مدیران دولتی فکری در این مورد بکنند و حواسشان به اطرافیان و رابطین خود با مردم باشد که هرچقدر هم آن مدیر خوب عمل کند، بازهم عملکرد این افراد است که مانند ویترین، در نظر افکار عمومی تاثیر می‌گذارد.
یک شهروند از رشت: در بارندگی چند روز قبل رشت مشخص شد طرح جمع‌آوری آب های سطحی در رشت که از اوایل امسال شروع شده بود در بعضی نقاط جواب مثبت داده اما در بعضی اوقات به نظر می رسد مشکل بدتر هم شده است ! محل زندگی من در حسین‌آباد و کار من در خیابان قلی پور است که چهارشنبه تقریبا شبیه یک رودخانه شده بود و یک روز کاری ما تعطیل شد. لطفا نسبت به اجرای درست این طرح نظارت بیشتری انجام شود.