از طریق تلفن، پیامک و ایمیل نشریه اخبار، سوژه‌ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

 

ستاره: سایت نشریه طراحی و کاربری خوب و ساده ای دارد. اما بعضی اوقات مثل شماره قبل سایت تا یکی دو روز بعد انتشار اختلال داشت.

حسن‌پور: متاسفانه بعضی از سایت‌های خبری استان گیلان نه تنها هیچ اصولی را برای کار خود قائل نیستند بلکه باعث می‌شوند در اکثر رویدادها و تصمیم‌گیری‌های مهم برای استان، با طرح مطالب حاشیه ای در راستای اهداف خودشان، موجب غبارالود شدن فضا باشند. امیدوارم با افزایش نظارت بر این سایت‌ها و مهم تر ازآن بی توجهی مسوولین و تصمیم گیران استانی نسبت به حاشیه‌های هدایت شده سایت‌ها، فقط و فقط در راستای مصالح مردم حرکت کنند.

روحی از لاهیجان: درگیری‌ اخیر بین آقایان ندیمی نماینده لاهیجان و قربانی نماینده آستانه، به نظر عاقبت خوبی ندارد. مباحثی که مطرح می‌شود بوی تعصب و منقطه‌گرایی شدیدی دارد و دودش در چشم همه مردم گیلان خواهد رفت . امیدوارم بزرگان میانجی‌گری کنند و رسانه‌ها هم لطفا به فضای موجود دامن نزنند.

خانم گیلانی: عجیب است که انگار قرار نیست دو سازمان حیاتی برای استان گیلان که مهد فرهنگ و معدن غنی میراث فرهنگی و نیز گستره سبز از طبیعت و گونه های مختلف جانوری است روز خوش به خود ببینند. انتظار داشتیم با تغییر دولت وضعیت این نهادها در حوزه های مربوطه خود که واقعا برای استان گیلان دارای اهمیت است بهبود پیدا کند اما از بد ماجرا، هر دو این ادارات در یک سال اخیر و بویژه در چند ماه اخیر همانطور که همه گیلانیان اگر اخبار محیط زیستی و نیز صحبت های مدیران میراث فرهنگی را در مواردی که تمایل به تکرار آن ندارم بررسی کنند متوجه خواهند شد، بوی تدبیر ندارد و خبر از درجا زدن می دهد. امیدوارم فعالین مدنی بتوانند با نظارت و نیز انتقاد بیشتر از کم‌کاری ها و خطاها، مدیران را مجبور به اصلاح عملکرد خود کنند.